Kontakt

Vil du vide mere om vores arbejde eller har en god idé, så kontakt os.

Kontaktperson
Anette Schjødt Thorsen

Anette@byrumskole.dk

Adresse
Villa Kultur
Krausevej 3
København Ø

Teamet

Anette Schjødt Thorsen

Titel

Direktør

Email

Anette@byrumskole.dk

Telefon

60 74 84 60

Uddannelse

Lærer og Master i Ledelse og Innovation i komplekse systemer

Martin Hedevang Andersen

Titel

Kreativ Leder

Email

Martin@byrumskole.dk

Telefon

21 63 70 90

Uddannelse

Landskabsarkitekt

Adam Roigart

Titel

Projektleder

Email

Adam@byrumskole.dk

Telefon

26 98 95 36

Uddannelse

Landskabsarkitekt

Anders Damkjær Grysbæk

Titel

Projektleder

Email

Anders@byrumskole.dk

Telefon

26336014

Uddannelse

Landskabsarkitekt

Astrid Rigmor Muldorf Frelsen

Titel

Underviser (Studieorlov)

Email

Astrid@byrumskole.dk

Telefon

Uddannelse

Landskabsarkitekt

Katrine Dalsgaard

Titel

Underviser (Barselsorlov)

Email

Katrine@byrumskole.dk

Telefon

Uddannelse

Landskabsarkitekt

Nicoline Wermuth

Titel

Underviser

Email

Nicoline@byrumskole.dk

Telefon

Uddannelse

Landskabsarkitekt

Karin Lis Dam Eskebjerg

Titel

Underviser

Email

Telefon

Uddannelse

Landskabsarkitekt

Cases